Üye Girişi      Firma Özel

+ Promososyal.com nedir, ne yapar?

PromoSosyal, evde parti düzenlemenizi kolaylaştırmaya çalışırken, sana ve arkadaşlarına seçkin markaların ürünlerini deneyimleme fırsatını sağlar. Sana eğlenceyi sağlıyoruz, sizden de öncelikle eğlenmenizi istiyoruz ayrıca deneyimle ilgili geri bildirimini ve arkadaşlarınla keyifli bir vakit geçirmenizi istiyoruz. Partiler sizin de seveceğiniz markalar tarafından sponsor edilmektedir. Host olmanız ile beraber, sen ve arkadaşların sponsor olacak markanın ürünlerini ücretsiz olarak deneyimleme imkanını ve daha fazlasını size göndereceğimiz parti paketi ile bulacaksınız. Sana gelecek ürünler, promosyonlar ve indirim kuponları için herhangi bir para ödemeyeceksin. Parti düzenlemeniz için size bir zorlama yapmıyoruz, ancak düzenlediğinizde sizden istediğimiz şey bize sizin ve arkadaşlarınızın düşüncelerini anlatmanız.

Partiler bir gün içinde belirlenmiş olabilir veya bir aralık içinde belirlenmiş olabilir bu nedenle parti gününde değişiklik yapılamayabilir. Ancak burada da 100’lerce ve/veya 1000’lerce host olmak isteyen kişi aynı gün bu partiyi verip bir topluluk ile beraber olmuş olacaklar ve sosyal medyada yapılan paylaşımlarla çok daha keyifli bir etkinlik oluşacaktır. Parti sayfasında resimler, videolar ve konuşmalarınızı parti öncesi ve/veya sonrası paylaşımda bulunabilirsiniz. Ne kadar heyecanlı olduğunuzu ve istekli olduğunuzu gösterebilirsiniz. 

+ Etkinliği kendi evimde düzenlemek zorunda mıyım?

Hayır, arkadaşlarınızla eğlendiğiniz süre ürünle ilgili deneyimi paylaşıp, birlikte eğlendiğiniz süre boyunca zorunda değilsiniz. Sizin kendi eviniz olmazsa bile , arkadaşınızın evi olabilir ancak PromoSosyal olarak etkinlik konseptinin ev olmasına karar verdik. Bu nedenle etkinliklerin evde olması gerekmektedir. Ancak hediye paketi gönderim yapıldığında kimlik kontrolü ile bu paket teslim edilecektir, bu nedenle hediye paketi orada olduğunda sizin orda olmanız lazım aksi taktirde paket elinize ulaşmayacaktır ve etkinlik host talebiniz otomatik olarak reddedilmiş olacaktır, buradaki sorumluluk size aittir.

+ Etkinliği hangi gün düzenlediğim önemli mi?

Evet ancak etkinlikte etkinliğe değişmek kaydı ile. Bazı etkinlikle bir tarih aralığında gerçekleşecektir, bazı etkinlikler ise belirlenmiş gün içerisinde gerçekleşecektir. Tarih aralığı belirlenen etkinlik için sizden bir tarih belirlemeniz talep edilecektir.

Etkinlik gününün tek bir gün olması da çok önemli çünkü sizle beraber 100’lerce ve/veya 1000’lerce host aynı anda etkinliği düzenlemekte olacak. Bu topluluğun bizim için de sponsor marka için de önemi çok büyük. Sizlerin de aynı zamanda bir topluluğun parçası olmanız da bizim için çok değerli. Hediye paketleri de parti tarihinden önceki hafta içerisinde elinizde olacaktır. Bir aksilik olduğunu düşündüğünüz anda lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

+ Etkinliği hangi saatte düzenlediğim önemli mi?

Hayır. Gün içerisinde arkadaşlarınızla belirleyeceğiniz herhangi bir saat olabilir. Ancak bazı etkinlikler, belli televizyon programını ve/veya spor programını hedefleyebilir bu durumda etkinliğin saatini o saatler arasında yapmanız etkinliği daha keyifli hale getirecektir.

+ Host olarak kabul edildim ancak etkinlik zamanında host olamayacağım.Etkinliğin tarih ayarlamasını yeniden yapabilir miyim?

Evet. Ailede bir hastalanma veya acil bir durum olması etkinlik yapmayı imkansız hale getirebilir ve biz tamamiyle bu durumu anlayışla karşılıyoruz. Bizim amacımız sizin eğlenmeniz iken böyle bir konuda tedirgin olmanızı istemeyiz. Normal durumda tarih aralığı belirlenmiş etkinlikler  veya belirli tarihte yapılacak etkinliklere gönderilecek hediye paketlerinin zamanları etkinliğin gerçekleşeceği tarihlere yakın zamanda ulaşır. Hediye paketi ulaştıktan sonra etkinlik bitişinde sizden geri dönüş bilgilerini istiyor oluruz. Bu nedenle lütfen böyle durum gerçekleştiği anda bizimle irtibata geçiniz.( info@promososyal.com veya 0850 840 70 68)

Host seçilmeniz bu etkinliği sizle beraber gönülden yapmak istediğimiz anlamına gelir. Arkadaşlarınızla çok keyifli bir zaman geçirmeniz için daha sonraki zamanda yapabileceğiniz tarihinizi belirleyin ve bizimle irtibata geçin. Biz de hediye paketinizi gönderelim. Sıkıntılı bir durum olması durumunda, şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz PromoSosyal ekibi olarak.

+ Hediye paketinde ne var?

Etkinlikten etkinliğe bu pakette de değişiklik meydana gelecektir ancak yaklaşık 8 – 15 kişilik bir ürün paketinden oluşacaktır. Hediye paketinin içinde ne olacağı kısmı, parti sayfasında “SSS” kısmında ayrıntı ile belirtilecektir. 

+ Etkinliğime katılacak çok fazla misafirim var. Daha fazla hediye paketi alabilir miyim?

Üzgünüz, hediye paketinde olacak promosyon, ürün ve indirim kuponları her hosta aynı şekilde gönderilecektir. Kişi sayısındaki değişik artış ile birlikte bu paketlerin yeniden düzenlenmesi ve gönderimi yapılması imkansız hale gelecektir.
Planınızı etkinliğe gelecek katılımcılara göre yapmanızı rica ediyoruz.

+ Etkinliği düzenlerken para harcarsam, bu harcadığım para tarafıma gönderilecek mi?

Sponsor olunan etkinliğe host olarak kabul edildiğinizde, promosyon ürünler ve hediye paketinin içinde olan ürünler size PromoSosyal tarafından ulaştırılacaktır. Bunun dışında yapılan harcamalardan -misafirlerinize ekstradan sağlamak istediğiniz yiyecek,içecek,dekorasyon vb. şeylerden - siz sorumlusunuz.  

+ Neden etkinliklerde yaş sınırlaması var?

Bazı etkinliklerde yasal zorunluluk nedeniyle yaş sınırlaması mevcut. Bu tür durumlarda size hediye paketinin içinde göndereceğimiz bir evrak da mevcut olacak. Bu evrakta belirtilen partideki yaş sınırının üstünde olduğunu gösteren evrağa imza atmanız gerekmektedir. 

+ Grup fotoğrafı çekilirken misafirlerimden fotoğrafa dahil olmak istemeyen olursa ne olacak?

Misafiriniz fotoğrafa girmek istemezse durumu anlarız ancak etkinlikte bütün katılımcılarla beraber bir fotoğrafın çekilmesini istiyoruz belki bu durumun bir gereklilik olduğunu da misafirlerinize anlatarak onları sürece dahil edebilirsiniz.

+ Etkinliği düzenleyen host olarak elimde ancak dijital kameram yok. Ne yapabilirim?

Grup fotoğrafını çekmek için dijital kameranız yoksa, telefonunuzla çekilebilirsiniz. Mümkün mertebe net bir çekim ve kalitede olmasına özen gösterin. Sizin telefonunuz bunu yapabilecek özellikte değilse, gelecek misafir arkadaşlarınıza söyleyin. 

+ Host olarak grup fotoğrafı çekmezsem ne olur?

Grup fotoğrafları, sizin bu etkinliği düzenlediğinizi gösteren bir kanıt olmasının dışında, diğer kişilere de “Evde böyle eğlenilir!” diyebileceğiniz durumları oluşturur. Bunun dışında da, host olmayı kabul etmiş kişilere yapmaları için bazı şartlar koyduk, grup fotoğrafı da bunlardan birisidir. Eğer host grup fotoğrafı çekmez ise bundan sonra olası host taleplerinde seçilme şansı azalacaktır.

+ Nasıl Üye olurum?

Anasayfa’da Adınız ve Soyadınız ardından da mail adresinizi girerek hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Daha sonra size gelecek aktivasyon maili ile beraber üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Ya da üye girişine tıklayıp orada üye olma kısmından da aynı bilgileri girip üye olabilirsiniz.

+ “Bilgilerim” sekmesi nedir?

Bilgilerim sizin daha önce düzenlemiş olduğunuz etkinliği veya host olmak istediğiniz etkinliği , kullanıcı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi görmenizi sağlayan bir alandır. İlk giriş yaptığınızda bu alan karşınıza çıkacaktır ve güncellenmesi gereken alanları doldurmanız gerekmektedir. 

+ Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Promososyal.com sitesine girdiğinizde sağ üst kısımda üye girişine tıkladığınızda, Üye girişi kısmının altında şifremi unuttum yerine tıkladığınızda, karşınıza çıkan yere kullanıcı bilgilerinizin bulunduğu mail adresini girdiğinizde şifreniz sizin mail adresinize ulaşacaktır. Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız, kullanıcı adınızın başkası tarafından kullanıldığından şüphe ediyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz aksi durumda oluşacak durumlardan siz sorumlusunuz.

Şifrenizi istediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra sağ yukarda bilgilerim kısmına girdikten sonra kullanıcı bilgilerim sekmesinden güncelleyebilirsiniz.

+ Host başvurusu nasıl yaparım?

 “Parti Zamanı” Sekmesine gidip hangi etkinliklerin olduğunu görebilir ve “host başvurusu yap” butonuna tıklayarak Host başvurusu yapmanın ilk aşamasını tamamlamış olursun.

Host başvurusu yap butonuna tıkladıktan sonra istenilen bilgileri doldurduktan sonra host başvurunu tamamlamış olacaksın. Engeç 5 iş günü içerisinde sana host seçilmen ile ile ilgili bilgi mail adresine gönderilecektir. Mail adresin dışında üye bilgilerine girip host başvurularımdan durumu kontrol edebilirsin.

+ Host başvurusunu yaptıktan sonra ne yapmam gerekiyor?

Host başvurusunu yaptıktan sonra eğer etkinlik bir tarih aralığı veriyorsa bu tarih aralığında hangi gün bu etkinliği yapacağını belirtmen lazım. Bu tarihten 1 hafta öncesinde de bize katılımcı sayını bildirmen lazım ki biz de sana göndereceğimiz hediye paketini hazırlayıp gönderelim. 

+ Neden bir etkinlik başvurusunda bu kadar soru soruluyor?

Sizlere sunmaya çalıştığımız etkinliklere seçkin markalar sponsor olmaktadır. Bu markalara doğru kişilerle hitap edebilmemiz için sizin bilgileriniz bizim için önemli. (Örnek: Çocukları hedefleyen bir etkinlik düzenleniyorsa, çocukları olmayan biri için bu etkinliğin düzenlenmesi doğru olmayacaktır.)

Sizlerden bazı demografik bilgileri elde etmek için istediğimiz bilgiler var bunlar da bazı raporlarda kullanılmak için vardır ancak kişisel hiçbir bilginiz (Adınız, Soyadınız, Cep telefonunuz, Adresiniz) 3. Parti kimse ile paylaşılmayacaktır ve paylaşım olmaması için sizler ile yapmış olduğumuz kullanıcı şartnamesinde bu madde geçmektedir.

+ PromoSosyal etkinliği düzenleyecek hostları nasıl seçiyor?

Etkinliğe host olmak istediğiniz zaman doldurmanız gereken birkaç soru olacaktır. Bu sorular sponsor markalar tarafından değerlendirilecektir.

Form ve sorular doldurulduktan sonra, PromoSosyal’in ve markaların kriterlerine uyan hostlar bir yerde toplanıyor. Sponsor markanın, kriterleri etkinlikten etkinliğe göre değişiklik gösterebilir. Bu duruma göre de hostlar seçilecektir.

Size tavsiyemiz, size sorulan bilgileri doğru bir şekilde doldurup göndermeniz. Bu şekilde, host olma şansınızı da arttırmış olursunuz.

Host olup olmadığınızla ilgili bilgi size başvurunuzdan sonra 2 ile 5 iş günü arasında bilgisi verilecektir. Bu bilgi size bir mail yolu ile yapılacaktır, bu mailin gelmemesi durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz info@promososyal.com.

+ Markanın sponsor olduğu etkinliğe host olmak istiyorum fakat bu etkinliği düzenleyebileceğimden emin değilim?

PromoSosyal olarak internet sitemizde etkinliği nasıl organize edebileceğiniz ile ilgili önerilerimiz size sunulmuştur “Parti Uzmanından Tavsiyeler” sekmesini incelemenizi  tavsiye ederiz. Etkinlik için size göndereceğimiz hediye paketi, etkinlikten bir hafta öncesinden sizlerden gelecek katılımcı bilgisine göre şekillenip  sizlere gönderilecektir. Bu nedenle o güne kadar iptal edebilirsiniz. Hediye paketi sizlere parti gününden 2-3 gün öncesinde gönderilecektir. 

Etkinlik düzenlenmesi sırasında sıkıntılar yaşadığınızda her türlü öneri ve destek için bizlere 0850 840 70 68 no’lu telefondan veya info@promososyal.com mail adresinden ulaşabilirsiniz, ancak hala partiyi düzenlemek konusunda şüpheniz varsa, iptal etmenizi rica ederiz çünkü bu partilerdeki amaç öncelikle sizin eğlenmeniz. 

+ Eğer host olmam ile ilgili bilgilendirme maili tarafıma gelmezse ne olacak?

Host olduğunuz etkinlikler ile ilgili bilgiye üye girişi yaptıktan sonra “Bilgilerim” sekmesinden ulaşabilirsiniz. E-mail tarafınıza gönderilecektir ancak bazı durumlarda spam mail olarak sizin posta kutunuza düşebilir ve bu da sizin görmenize engel olabilir. info@promososyal.com tarafından size mail ulaştırılıyor olacak, bu mail adresini izin verilen ve spam olmayan mail listesine eklerseniz eğer bu sıkıntı sonraki zamanlarda da tarafınızdan yaşanmayacaktır. Etkinliğe host olma ile ilgili geri dönüş sizlere 2 ile 5 iş günü arasında yapılacaktır aksi bir durum gerçekleşirse; 0850 840 70 68 no’lu telefondan veya info@promososyal.com mail adresinden bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

+ Etkinliğin hostu olarak seçilip seçilmediğimi nasıl anlayacağım?

PromoSosyal tarafından sizlere info@promososyal.com mail adresi ile olumlu veya olumsuz bilgilendirme maili atılacaktır. Bunun yanı sıra etkinliğe kabul edildiyseniz bunu kullanıcı sayfanızdaki “Bilgilerim” Sekmesinden “Host Olduğum Partiler” sekmesinden de görebilirsiniz.

Bazı etkinlikler çok fazla talep görebilmektedir bu nedenle, etkinliğe host olmak için öncesinden başvuru yapmanız ve karşınıza çıkacak soruları doğru bir şekilde doldurmanız seçilmeniz için çok etkili bir hareket olacaktır aksi durumda etkinlikleri belli sayıda host düzenleyeceği için başvurmuş olduğunuz sponsor marka host talebini üzülerek reddetmek durumunda kalabilir.

+ Host olarak seçilmezsem de bilgilendirme maili gelecek mi?

Evet, PromoSosyal olarak size info@promososyal.com mail adresinden bu bilgi tarafınıza ulaşacaktır. Ancak bazı durumlarda spam mail olarak sizin posta kutunuza düşebilir ve bu da sizin görmenize engel olabilir, info@promososyal.com adresini izin verilen ve spam olmayan mail listesine eklerseniz eğer bu sıkıntı tarafınızdan yaşanmayacaktır. Bunun yanı sıra etkinliğe kabul edilme ile ilgili bilgilendirme kullanıcı sayfanızdaki “Bilgilerim” Sekmesinden “Host Olduğum Partiler” sekmesinden de görebilirsiniz.

Etkinliğe host olma ile ilgili geri dönüş sizlere 2 ile 5 iş günü arasında yapılacaktır aksi bir durum gerçekleşirse; 0850 840 70 68 no’lu telefondan veya info@promososyal.com mail adresinden bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

+ Host talebinde bulunuyorum ancak host talebime olumlu cevap alamıyorum. Neden?

Etkinlik başvurularına kabuller, markalar tarafından etkinlik sayfasında belirtilen hedef kitleye göre belirlenmektedir. Burada belirtilen hedef kitlede olmadığınız bir durum ile sık karşılaşmış olabilirsiniz ya da başka bir durum ise, etkinliklere sponsor olan markalar belli bir sayıya kadar limit koymuş olabilirler (Örneğin yiyecek kategorisindeki bir parti için 100 Host’luk bir limit koymuş olabilirler.) bu limit aşıldıysa , siz host olarak değerlendirilememiş olabilirsiniz.Bu duruma çözüm ise, erken başvurudan geçiyor. Erken başvuru yapabilmek için, size gönderdiğimiz mailleri kontrol edebilir ve/veya bizi Sosyal Medya (Facebook, Twitter) üzerinden takip edebilirsiniz.

Bunun dışında sizden istenilen bilgilerde eksiklik olması durumunda ve/veya yanlış/geçersiz girişler yapılması durumunda Host olma ihtimaliniz de azalmış oluyor. Bu sadece o parti için geçerli olmakla kalmayıp, sonraki durumlarda da Host olmanızda problem yaşatabilir. Size bir bilgi verelim sponsorlar siz daha önce parti düzenlediyse kaç kişiyle düzenlediniz, eğlenceli miydi gibi bilgileri bizden öğrenmek istiyor. Gizlilik koşullarına bağlı olarak, bu paylaşımları yapıyoruz. Bu nedenle önceki etkinliğinizde bir aksilik olursa eğer bunu da öğreneceklerdir.

Bu nedenle bir aksilik olması durumunda sıkıntılarınızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. (info@promososyal.com)

+ Aynı güne denk gelecek bir çok etkinliğe başvuruda bulundum. Bu etkinliklere host olarak kabul edilebilir miyim?

Hayır, PromoSosyal sizle yaptığı kullanıcı anlaşmasında bunu belirtmiştir. PromoSosyal ile birlikte belirlenmiş olan bu partilerden aynı gün içinde sadece 1 partiye host olabilirsiniz.

Burası hep arkadaş ve birliktelik işte.

Sevdiklerini topla, böyle eğlenceli fotoğraflar çek ama yalandan olmasın :) Promosyonlar da bizden... Hadi eğlenceni evine taşı!!