Üye Girişi      Firma Özel

 

DAVETLİLER & EV


 1. Partinin geçeceği sınırları belirleyerek işe başlayabilirsin. Kırılacak değerli eşyan varsa ortadan kaldırsan iyi edersin. 
 2. Sırada arkadaşlarını da partiye dahil etme aşaması var; malum tek başına yeterince eğlenemezsin. Sosyal medya üzerinden bir etkinlik açarak eğlenceye hangi arkadaşlarının dahil olacağını tespit edebilirsin. Sosyal medya kullanmayan varsa şansına küssün demeyeceğiz onları da whatsapptan bilgilendirirsin.  
 3. Çağırdın arkadaşlarının sponsor marka ve ürünle ilgili bir problemi yoktur değil mi? Kimseyi kızdırmak istemeyiz sonuçta. Diyet yapan arkadaşa leziz bir pizza sunarak yoldan çıkarmaya çalışmayalım da.
 4. Peki, ya çağırdığın arkadaşlarının son anda işleri çıkarsa? Bu ihtimale karşı kafanda yedek oyuncular da belirleyebilirsin. 

KONSEPT & MÜZİK


 1. PromoSosyal olarak konsepti sağlayabilmen için sana malzemeler (dekor, poster vb.) göndereceğiz. Ama bu durum yaratıcılığına engel olmasın lütfen, sen yine de düşün bir şeyler. 
 2. Konseptin maç olduğunu düşünelim; forma, bayrak vb. şeyleri temin ederek dozu biraz daha arttırabilirsin. Ya da Happy Hour konseptinde; bardak altlığı, müzik ve çeşitli kutu oyunlarıyla misafirlerinin partiye dahil olmasını sağlayabilirsin. Emin ol bunlar partiye güzellik katacaktir. 
 3. Arkadaşlarınla birlikte deneyimleyebilmen ve keyif alman için gönderdiğimiz promosyonel ürünlerle parti sırasında neler yapacağınızı önceden düşünmek senin işin; ne de olsa sen ev sahibisin. Bu ürünlerle yaratıcı bir şeyler çıkarırken eğlenmek ve eğlendirmek partini uçurur dostum. 
 4. Bizden sana tavsiye playlist işini şansa bırakma. Partiye çağırdığın insanların da seveceği müzikleri önceden belirlersen parti sırasında bu işlerle uğraşmak zorunda kalmazsın. 
 5. Yiyeceklerle ilgili sana bazı tarifler (partiye göre) göndereceğiz. Onları kullanabileceğin gibi kendi tariflerinle de çok güzel şeyler çıkarabilirsin. Böylece arkadaşların ne kadar marifetli olduğunu da görecektir. 
 6. Partiler bazı maliyetleri de yanında getirir, biz bunu ortadan kaldırıp keyifli zaman geçirmeni istiyoruz. Ancak yine de bazı masraflar ortaya çıkabilir bu yüzden arkadaşlarından partiye gelirken konseptle ilgili yiyecek veya içecek bir şeyler getirmesini isteyebilirsin. (Cips, fındık, fıstık vb.)
 7. İçecekleri kullanarak düzenlediğin oyunlarla da bütün arkadaşlarını etkileşime geçirebilirsin. 

EĞLENCE’YE ÇEYREK KALA!!


 1. Yiyecek ve içecek servisi için plastik bardak ve tabak kullanmanı tavsiye ederiz, parti sonrası bulaşık yığınıyla uğraşmanı istemeyiz. Yok ben ille de annemin porselen takımını kullanacağım dersen tercih yine senin. 
 2. Partiye az kaldı, ne giyeceğim derdi de dört bir yanını sardı değil mi? Konsepte uygun kostüm ve kıyafetler giymeye ne dersin? Arkadaşlarını da durumdan haberdar etmeyi unutma tek başına biraz komik olur çünkü. 
 3. Göndereceğimiz görselleri uygun bir şekilde yerleştirerek atmosferi hazırlamayı unutma. Yaratıcılığına güveniyorsan kendin de eğlenceli görseller hazırlayabilirsin. 
 4. Müzik partinin olmazsa olmazıdır. Etkinlik öncesi müzik sistemini teknik açıdan kontrol etmeyi es geçme, sonra kendin söyler kendin dinlersin partide.

Artık eğlenceye hazırsın, PromoSosyal Ekibi olarak biz de heyecanla eğlendiğinizi görmeyi bekliyoruz…

 

Burası hep arkadaş ve birliktelik işte.

Sevdiklerini topla, böyle eğlenceli fotoğraflar çek ama yalandan olmasın :) Promosyonlar da bizden... Hadi eğlenceni evine taşı!!